Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti már megkaptátok a levelet...

Ti már megkaptátok a levelet az egyetemtől, ahova felvettek?

Figyelt kérdés
Egy hete tudtam meg, hogy felvettek, de nem tudok semmit a suliról, se a gólyatáborról. Azt mondták, jön majd egy vastag boríték, abban benne lesz minden. Eddig egy hét telt el, és nem jött meg. Csütörtök van, vasárnap megyek nyaralni egy hétre, és nem szeretnék kicsúszni az időből semmivel. Mikorra várható szerintetek? Vagy ti már megkaptátok? Egyébként a suli a Szent István Gépészmérnöki kara

2015. júl. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
OE-KVK, még nem. Gólyatáborról nekünk minden fent van neten is egyébként, lehetséges, hogy nálatok is.
2015. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PTE ÁJK nekünk írtak a felsőbbévesek a csoportba, hogy tegnap készültek el a levelek, szóval jövő hét elejére mindenki megkapja. Szeritnem te is ekkorra várd :) (Megvár az a levél, remélhetőleg. A kolesz jelentkezés talán necces:/)
2015. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az ELTE nem küld postát.


Nem tudom, hogy nektek hogy lesz, de javaslom, hogy facebookon keresgélj csoportokat (egyetem rövidítés - kar rövidítés - szak - 2015, általában így vannak fent). Az egyetem vagy a kar honlapján is tuti vannak elsősöknek szóló leírások.

2015. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak emailt küldtek kedden a tudnivalókkal
2015. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!