Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BGF-ről?...

Mi a véleményetek a BGF-ről? Külkereskedelmi karára szeretnék jelentkezni nemzetközi gazdálkodásra, de eddig rengeteg rosszat olvastam és hallottam, mint rosszak a tanárok, katasztrófa az ügyintézés, bunkók a TO-n és a többség utált odajárni.

Figyelt kérdés

BGF

külkereskedelmi kar

nemzetközi gazdálkodás

tanítás

tanárok

ügyintézés

minőség



2015. júl. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

én szerencsére ilyeneket nem hallottam

ismerősöm külkeres, pont az ellenkezőjét mondta (mondjuk nem erre a szakra jár)

2015. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már késő válaszolnom, de hátha más is idetalál: egy része igaz, nagy a káosz ügyintézést illetően, sokszor ütköznek az információk, néha az embernek olyan érzése van mintha nekik is fogalmuk se lenne igazából egyes dolgokról.

Az utálat pedig minden iskolában ott van azt nem tudom, hogy itt jobban-e.

2015. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírom, hátha elolvassa valaki és változtat.

A sok rossz mind igaz, kezdve attól, hogy olyan szinten nem terjed az információ, hogy szakmai gyakorlatos tavaszi félévről tartanak hónapok óta tartó könyörgés után egy olyan 15 perces tájékoztatót, az őszi félév vége előtt kicsivel, amin felolvassák a honlapot.. az emailekre nem válaszoltak 3 év alatt csak maximum 100ból ötször. Bármilyen problémád van, amihez elengedhetetlen lenne egy iskolán belüli szervezet segítsége, nem írnak vissza, nem veszik fel a telefont, személyesen ha bemész akkor megy a szájhúzás, hogy dolgozniuk kell.. Konkrétan a telefonba ha mégis 15 próbálkozás után eléred és közlöd vele a dolgodat ami neki plusz feladatot generál adott esetben, cümmög, azt mondja "reemek" .. Számomra ez az hozzáállás elfogadhatatlan. Viszont a büféseken és TÉNYLEG MAX 1-2 tanáron kívül mindenkié ilyen.

Nem hallgatóbarát intézmény a Külker.

Ezt az bizonyítja a legjobban, hogy a megpályázható szoctámokat is hónapokkal később utalják ki, a tanulmányiról nem is beszélve, cserébe a tanárok folyton morognak, hogy hogy képzeled, hogy te inkább dolgozni mész az ő előadása helyett. Dönthetsz, nem eszel vagy bejársz tanulni . Jól jön persze amikor félév végén egyszerre egy """nagyobb""" összeg jön, de ennek pont az lenne a lényege, hogy rendszeres anyagi támogatáshoz jutsz és normalis(abb)an étkezz belőle. ( Igazából arra sem nagyon elég, a tanulmányi pedig szintén kevés, 4.27-re járt 20 400 forint, ami önfenntartókként, szülői támogatás nélkül elég karcsú)

2018. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!