Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy kiiratkozo...

Lehetséges az, hogy kiiratkozok az egyetemről, majd most ősszel újra beiratkozok, és elsős leszek ismét?

Figyelt kérdés

Nyomós okom van rá,hogy miért szeretném. Önköltségen vagyok,és az ösztöndíj nagyon fontos lenne,..hosszú leírni ,de a lényeg,hogy úgy járnék a legjobban,ha újra elsős lennék.



Lehet ilyet,még most augusztusban így döntök és ,hogy szeptemberben újra elsős legyek?


Írtam ott dolgozóknak tanulmányi irodába..még nem kaptam választ.Addig is gondoltam kiírom Nektek,hátha valaki tud rá választ adni.


Hálás lennék!! :)


2015. aug. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor ha újra felvetelizel februárban, legalábbis én így tudom
2015. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a céljaidat, de beiratkozni csak felvételi vagy átvételi határozattal lehet. Úgy nem működik, hogy te besétálsz, hogy most újrakezdenéd. Persze kiiratkozni bármikor lehet korlátozás nélkül.
2015. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve buktad, mert önköltségesen NINCS ösztöndíj. Jó tanulmányi eredménnyel maximum mérséklést lehet kérni a tandíjra.
2015. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!