Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka gimnázium?...

Teleki Blanka gimnázium? (Biológia emelt)

Figyelt kérdés

Milyen a biológia szak? Vélemények?

Tanárok, közösség?

Előre is köszönöm!


2015. aug. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A biológia a nyelves szakokon kívűl a legjobb :)

A tanárok kicsit lassúak, de aránylag jól tanítanak. A matek, kémia, fizikaoktatás annyira nem nyerő, de mondjuk a töri, magyar, biosz normális.

A közösség osztályonként változó, vannak jobb osztályok, ahol az egész egy nagy közösség, de többnyire klikkesednek.

2015. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

A kémia oktatás nagyon rossz?

lehetséges letenni az emelt érettségit?

És a biológia tagozatról van bővebb információ?

2015. aug. 10. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... Hogy mondjam, nem borzalmasan rossz, de eléggé. Valahogy a suli a bioszon kívűl nem valami erős a reál tantárgyakat nézve. De lehet, hogy csak én ismertem meg rossz kémiatanárt, én nem tudom. Szerintem lehetséges letenni az emeltet, ennek ellenére is. AZ főleg tőled függ.

Nem tudok így légbőlkapottan bővebb információt adni, ha kérdezel valami konkrétat, tudok válaszolni :)

2015. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, írok privátot!:)
2015. aug. 11. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Telekis biosz tagozos vagyok. Biosz és kémia oktatás nagyon jó,bár ez tanártől függ. Írj privit ha érdekel még vmi!
2015. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én is bioszos vagyok(9)Én imádom...attól függ milyen tanárt fogsz ki,nekünk a biológia és a kémia tanár nagyon kedves és szerintem jól is tanít,de hát a fizikával már van bajom..az sem lehetetlen,de azért na :D Nekem a közösséggel sincs bajom
2015. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. okt. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!