Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal szerintetek...

Ennyi ponttal szerintetek felvesznek koleszba?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy idegesítő lesz a kérdés, de eléggé tájékozatlan és ideges vagyok ezzel kapcsolatban, ezért itt teszem fel a kérdést. 49 ponttal be lehet kerülni az ELTE valamelyik kollégiumába? Ja igen, és elsős vagyok.

2015. aug. 11. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly 37 volt a ponthatár, 13-ban 36, 12-ben 35. Szerintem felvesznek, de a NEPTUN-ban most megjelenő pont hibás, így arra ne hagyatkozz. Ha viszont az ügyrend szerint számoltad, akkor felesleges izgulnod.
2015. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az ügyrend szerint számoltam, de nem lehet annyira nagy a különbség a valóság, meg a Neptunon lévő pont között, nem?
2015. aug. 12. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
±5, én nem aggódnék, nekem 39 lesz.
2015. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdés: Hogy sikerült plusz-mínusz jelet csinálnod?
2015. aug. 12. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
bal Alt + 0177 (numerikus billentyűzeten) :D
2015. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova kerültél végül? :)
2015. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) A Nagytétényi úti kollégiumba vettek fel. Valahogy az tűnt a legjobbnak a számomra, mert kiesik a városból, így lehet (bár lehet, hogy tévedek), hogy csendes lesz és nyugodt. Meg a távolság miatt biztosabbnak tartottam, ugyanis nem hiszem, hogy sokan képesek lennének reggel egy órát utazni az egyetemre, ez által kevesebben jelentkezhettek oda. Legalábbis én ezt vontam le.
2015. aug. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!