Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az európa 2000 iskola?

Csendi Zsolt2001 kérdése:

Milyen az európa 2000 iskola?

Figyelt kérdés

Mármint arra lennék kíváncsi, hogy milyen a közösség,tanárok,iskolán kívüli programok, ja és a legfontosabb, hogy mennyire nehéz bekerülni? Az igaz, hogy aki a vendéglátós ágazatra megy(szakács) azt kiküldik külföldre(Görögországba) 5 hónapra gyakorlatra és 400 EUR kap?


Köszi a válaszokat! (8.-os 14/f)



2015. aug. 14. 16:53
 1/3 anonim válasza:
Szia,a tanárok elég szigorúak de nagyon jól tanítanak,könnyű bekerülni de nehéz bent maradni,iskolán kívüli programok is jók és rengeteg szakkörből választhatunk,az igaz de meg kell pályázni és egyáltalán nem biztos hogy mindenki kimehet és feltétel hogy jól tanulj,a tanáraid ajánlajanak szóval ez nem ennyire egyszerű,,az osztályokban szerintem a gólyatábor miatt mindenki jóba van mindenkivel bár ezt nem igazán tudom előre megmondani neked,szerintem jó suli megéri ide járni
2015. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tandíj

az havi harmincezer ?

2019. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy ?
2019. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!