Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kreditátviteli kérelem ügyében...

Kreditátviteli kérelem ügyében ki jártas?

Figyelt kérdés
Egy másik intézményben megszerzett kurzusokat szeretnék elfogadtatni most egy új egyetemen. Viszont kérnek hiteles kurzusleírást/tematikát. Ezt a korábbi intézmény tanulmányi osztálya ki fog tudni nekem adni? Csakmert már 10 éve végeztem, néhány tanárom már meg is halt vagy másik munkahelyre ment, és az új helyen pedig elég szűk a határidő, tehát 7-8 professzort nem tudok üldözni. Hogy megy ez?
2015. aug. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A kurzusleírás mindkettő intézménynél megvan, összehasonlítják, majd bizonyos arányú egyezőség esetén elfogadják.

Szerintem az oktatótak ők sem fogják üldözni, hogy valóban azt adta e le az órákon, ami a papíron szerepel...

2015. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos úgy van ahogy gondoltam hogy tanszékenként kell beszerezni a leírást és 10 év távlatából ez nem olyan egyszerű. Másik egyetem ahonnan kéne ilyen papír nyitva sincs aug 31ig, amikorra meg már letelik a leadási határidő a mostani sulimban. No sebaj. Köszi a választ.
2015. aug. 19. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!