Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi gólyatábor, víz...

Gimnáziumi gólyatábor, víz mellett. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

24-26- ig víz mellett leszek a leendő osztálytársaimmal, egyet sem ismerek közülük, ráadásul még a neveket sem tudom/tudjuk. Hogy közeledjek majd feléjük? Elég félénk vagyok, ráadásul csendes is, és nem igazán szoktam barátkozni. Valami tipp esetleg? És milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban, hogy víz mellett táboroztatok? Fel kell készülnöm valamire? Kérlek, segítsétek!

Köszönöm szépen! 14/L



2015. aug. 18. 17:59
 1/9 anonim válasza:
melyik gimi? lehet veled leszek D: ugyanaz az időpont D:_
2015. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán a Kossuth :D Milyen jó lenne ismerni valakit *-*
2015. aug. 18. 21:02
 3/9 anonim válasza:
Sok szívatás..pl.meghemperegni a homokban,utána meg nem enednek fürdeni,vagy pl.kéregetés...:)
2015. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pl.Szia eza te ágyad?Aludhatok alul/felül?
2015. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én jövőre megyek, és semmit nem várok jobban ennél :33 elég sablon szöveg, de én se tudok jobbat mondani, mint hogy legyél önmagad! :) És keress helyes fiúkat :"D
2015. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz :D kicsit félek, de majd lesz valahogy :DD Utolsó: haha, rendben van :D reménykedjünk, hogy lesz olyan xD
2015. aug. 19. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Hellóóóó :D Nekem is jövőhéten lesz a gólyatábor, nagyon izgulok de biztos jó lesz :D Annyit tudok tanácsolni, hogy ne félj, beszélgess akivel csak tudsz, ismerkedj, add önmagad és minden jól alakul :)
2015. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz :D sok sikert neked is ^^
2015. aug. 22. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


Ahogy közeledik, egyre jobban félek, de tudom hogy jó lesz :D

Köszi, kelleni fog, főleg az első hetekben :D

2015. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!