Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a META-Don Bosco...

Milyen a META-Don Bosco szakközépbe a fogászati asszisztens képzés?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy havi 20ezer a képzés, még jó, hogy államilag támogatott... legalább diákigazolványt adnak. Viszont a képzésről nem hallottam túl sok jót. Még sehova nem jelentkeztem, ti tudnátok jó sulikat ajánlani?


Sajnos a felnőttképzések annyira nem lennének jók a számomra, hiszen nagyon fontos hogy legyen diákigazolványom. :(



2015. aug. 19. 10:31
 1/1 anonim válasza:

Szia! Most találtam rá a kérdésedre,és látom hogy nem válaszolt neked senki.. Engem is a fogászati asszisztens képzés érdekelne a META-Don Boscoban. A kérdésem az lenne,hogy azóta esetleg ott tanulsz már? Vagy máshol találtál fogászati asszisztens képzést? Ha ott vagy,tudnál nekem róla mesélni egy kicsit hogy milyen?

Köszönöm előre is :)

P.

2015. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!