Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Kölcsey...

Kinek mi a véleménye a Kölcsey gimiről?

Figyelt kérdés
Azon belül is inkább a francia tagozatára lennék kíváncsi?

2015. aug. 22. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,az engem is érdekelne :)
2015. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is oda jelentkeztem,de sajnos nem vettek fel,viszont csak jót hallottam róla.Amikor bent voltam,akkor is az egész suli fantasztikus volt,nagyon durván megfogott,minden álmom az a suli volt egy időben:DTényleg csak jót hallottam róla,kevés az ilyen suli. Biztos jó lesz,és sok sikert a továbbiakban:)
2015. aug. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A francia tagozat a legerősebb. Az első (előkészítő) évben 20 francia órád van egy héten. Az első két év nagyon kemény, de, ha odafigyelsz, és tanulsz, akkor érettségire tuti a nyelvvizsgád. (a többségnek felsőfokú, de a középfok mindenkinek.)

Az előkészítő év végén vizsgáznod kell, ennek függvénye, hogy ajánlják-e vagy sem, hogy ezen a tagozaton folytasd a tanulmányaidat.

Ha egész évben rendesen tanulsz, akkor sikerrel teljesítheted. Osztályonként (eddig) általában 5-6 fő volt, aki lemorzsolódott.

2015. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy te oda jársz?Nem tudod véletlenül,hogy a tavalyi évben hány ponttól vették fel a jelentkezőket?
2015. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne a felvételi pontszám
2015. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tavaly viszonylag könnyebb volt bejutni szerintem, ha el is rontod a felvételit a hozott pontokkal illetve a szóbeliddel fel tudod húzni. Van aki 65 körülivel bent van, mivel maximális lett a szóbelije és kitűnő volt. Tanulós iskola, főleg a francia kéttan de nagyon megéri. Nem tapossák ki a beledet, hanem elédteszik a lehetőséget a c1-hez és te vagy élsz vele vagy nem.

A közösség jó a tanárok többsége is hihetetlen jófej és aranyos, nagyon hatásosan tanítanak. Sok sikert! :)

2016. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
80 pontot írtam, az össz pontszámom 169. Ezzel a kéttannyelvű részre felvesznek? Milyen a suli, minden véleményt várok :)
2016. márc. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!