Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akinek van ELTE Neptun felhasz...

Akinek van ELTE Neptun felhasználóneve segítene?

Figyelt kérdés

Aki tudna segíteni, kérem írjon rám privátban.


A lényeg, hogy keresem egy volt osztálytársamat, és az e-mail címét esetleg ki lehetne deríteni a Neptun-on. Többi, privátban. Köszi.


2015. aug. 22. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem az ETR-ben volt felhasználónevem, ezért nem tudom én megkeresni, mert Neptun van jelenleg.
2015. aug. 22. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet kideríteni. Nincs fent semmilyen közösségi portálon? Egyébként a legtisztább az, ha felkeresed a volt iskoládat, és ott kérsz elérhetőséget. Valamit biztosan ki tudsz ott deríteni a naplókból stb., legalább a címet vagy telefonszámot (még ha régi is), anyja nevét stb., ezzel meg lehet találni bárkit. Vagy ismerősökön keresztül? Kétlem, hogy senki se tartja vele a kapcsolatot, vagy ne tudna róla valaki valamit. Az én szüleim ezzel a módszerrel az összes általános iskola osztálytársukat megtalálták 20 év elteltével, és neptun se kellett hozzá... Kicsit bűzlik az indokod.
2015. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem, nincsenek közös ismerőseink, facebookon nincs fent.
2015. aug. 22. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mondani egy nevet és legalább egy kurzust, amit biztosan felvett bármikor (akár évekkel ezelőtt) akkor lehet tudok segíteni, de nem ígérem meg, annyira nem értek a neptunhoz.
2015. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen "volt osztálytárs" az, akit látásból ismersz és nincsenek közös ismerőseitek? :D
2015. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem az osztálytárs a legjobb szó, mert ez egyetem, ahol előfordulhat, hogy csak 1 kurzus közös valakivel fél évre, nem pedig 8 éven át minden tanóra, mint az általánosban.
2015. aug. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!