Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ságvári vagy Tömörkény?...

Ságvári vagy Tömörkény? Szegediek vélemény kéne a két suliról.

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyiket rakjam első helyre. Aki már járt oda, vagy elég jól ismeri, véleményezné a sulikat? Pl: tanárok, tanítás,közösség..stb.

2015. aug. 22. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömörkény :) Nagyon jó suli,én nagyon szeretem...a Ságváriba csak sznobok járnak --"
2015. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké:)
2015. aug. 24. 19:10
 3/4 anonim válasza:

A sztereotípiákra hajlamos Ságvárisok szerint meg a Tömörkénybe járnak a lusták, akkor most kinek van igaza?

Hagyjuk már az előítéleteket. Egyébként a Ságvárit mindenképp, ha felvennének, nem viccből mondják h odajárni egy életérzés:-) A megszerzett tudás betonbiztos, az osztályközösségek már-már valószínűtlenül jók szaktól függetlenül. Tanárokkal, nem mondom, lehet melléfogni, de ez minden sulira igaz, és a kar nagy része jó órákat tart, és ami fontosabb h sokan nem csak jó tanárok, de jófej emberek is. Ha ide jössz, biztos lesz legalább egy-két órád, amit mindig várni fogsz, még ha az anyag nem is érdekel.

Nem akarom a Tömörkény érdemeit kisebbíteni, ismerek onnan többé-kevésbé elégedett diákokat, de olyat, aki annyira a szívében hordja a gimijét, mint mi a Ságvárinkat, egyet sem.

Ezt am augusztus végén írtad ki, ami fura, de feltételezem még nem most vagy 9.-es, és nem késtem el ezzel:-P

Üdv, egy kipróbált Ságváris;-)

2015. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és nem még csak 8.os vagyok:D
2015. szept. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!