Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra menjek a Nyíregy...

Milyen szakra menjek a Nyíregyházi Főiskolán?

Figyelt kérdés

jövőre érettségizem, fogalmam sincs mihez kezdjek.

utálok tanulni, nem látok semmi élvezetet benne, muszájból csinálom.

nem érdekel semmi, nem kötnek le dolgok, sok mindent kipróbáltam pedig, szabadidőmben is unatkozok.

mindenki lebeszél az okj-ről, menjek egyetemre, de nekem a nyíregyi fősuli közelebb lenne, bár sok rosszat mondanak róla.

mielőtt mondanátok, hogy menjek más városba tanulni, elmondom miért nem fogok:

1. nem leszek még egyszer többet kolis a büdös életben és nem fogok emiatt a halálomon lenni

2. albérletbe nem megyek, mert nem tudnám fizetni, rokonok, ismerősök nincsenek más városban.


mit csináljak? nem barátkozni megyek továbbtanulni, csak azért mert muszáj és hogy később legyen valami rendes munkám.


ötletek?



2015. aug. 23. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeretsz tanulni, akkor ne menj főiskolára, mert feleslegesen szenveded végig az éveket, már ha sikerül. Ha a nyíregyi fősuli tényleg eléggé rossz hírű, Ha mindenáron fősulit akarsz, akkor menj az egészségügyi karra. ott is vért kell izzadni, de legalább lesz munkád a diplomáddal. Bár én, ha ennyire motiválatlan vagy, okj-t javasolnék. Lehet közben megjönne a kedved egy konkrét szakhoz.
2015. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az NYF-en csak mérnöki vagy pénzügyi, proginfós szakot érdemes csinálni azzal még esélyesen eltudsz helyezkedni. A többi egy kalap sz*r. Könnyű bejutni rájuk pl: tesi, földrajz ilyen olyan tanári szakok.elvégezni se túl nehéz van már szívós tárgy de annyi. Államvizsgán átrugdosnak egy kettessel, azt mehetsz a diplomáddal mosogatni külföldre. Mert elhelyezkedni tanári szakkal max. valami utolsó lepra iskolában lehet!
2015. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nappali bioszra megyek nyíregyházán, ajánlom neked is.
2016. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ide semmire sem! Ha van eszed menj más hova, mert ebben a szar kupacban csalódni fogsz!
2016. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!