Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanulmányi osztályon ha már...

Tanulmányi osztályon ha már nem jutott nekem sorszám, de végigvárom a sort, akkor elintézhetem az ügyem?

Figyelt kérdés
Nagyon meg fognak érte szólni? Az a baj, hogy azt sem tudom, hányas az utolsó kiadott sorszám és kinél van

2015. aug. 25. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában nem, azért van vége egyszer a sorszámosztásnak, mert több ügyfelet nem fogadnak. Őszintén szólva sorszám nélkül azt sem tudod, melyik ablakhoz menj, lehet az utolsó után le is csuknak mindent, és viszlát. Ha van is lehetőséged bekönyörögni magad, biztosan nem fognak neked örülni.
2015. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, inkább visszamentem másnap. :)

egyébként nem ablakok vannak, csak asztalok számmal, illetve minden szaknak megvan a maga ügyintézője, úgyhogy mindig lehet tudni, hogy hova kell menni.

2015. aug. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!