Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középerős, jó hangulatú...

Középerős, jó hangulatú gimnázium Budapesten?

Figyelt kérdés
Gondolkodom az iskolaváltáson, de nincs igazán ötletem, hogy hova menjek.Közeleg a szeptember, és rájöttem, hogy nem akarok még 3 évet tölteni a mostani helyen. Nem az iskola a rossz, csak én kaptam pont szerencsétlenül tanárokat meg osztályt. Ha valaki tud ajánlani egy iskolát, ahol jól érzi magát, és esetleg van (lehetőleg 2) hely is, azt megköszönném. Külön jó pont, ha van spanyol tanulási lehetőség, mert kilencedikben azt kezdtem el.Előre is köszönöm:)

2015. aug. 26. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs iskola amire ki lehet mondani, hogy jó hangulatú. Osztálytól függ leginkább...

De hidd el, hogy kilencedik a legrosszabb, annál csak jobb lehet.

2015. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom:) De nem is éri meg nekem napi kétszer 1 - másfél órát utazni gyomorgörccsel egy helyre, amit egyáltalán nem szeretek, és a legtöbb tanárért se igazán rajongok...Az osztályom pedig egy olyan bulis-piás, eléggé felszínes társaság, akikhez igazából nem is akarok tartozni, de "kirekesztettnek" lenni talán mégrosszabb. És egy barátnőmmel is ez a helyzet, ha együtt mennénk át bárhova, már jobb lenne a helyzet mint így:)
2015. aug. 26. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor agglomerációban élsz? Merre fele? Most hova jársz?
2015. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, Nagykovácsiban élek, és a Madách Imre Gimnáziumba járok jelenleg
2015. aug. 27. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szent Gellért? Amióta igazgató váltás volt egyre jobb. Ha nem akkor a Petőfi, bár oda az sem egy kultúrált iskola. Általában az egyházi iskolák jó hangulatúak...
2015. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szilágyi Erzsébet Gimnázium az 1. kerületben. Én nagyon szerettem odajárni, most végeztem. Spanyolt is tudsz tanulni, én angolt és apanyolt tanultam. Jó volt az osztályközösség és a tanárok is rendesek.
2015. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iskola hírnevétől független a jóhangulatot a tanárok és a közösség adhatja. lehet, hogy csöbörből vödörbe lesz az egész
2015. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
American International School :) nagyon jo
2016. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!