Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételivel vettek fel,...

Pótfelvételivel vettek fel, viszont minden kurzuson betelt már a létszám, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pótfelvételivel felvettek Szombathelyre, de az egyik leendő csoporttársam szerint minden kurzus tele van már, a kötelezők is. Augusztus 28-ig van a tárgyfelvétel és a regisztráció. Nekem még se kódom, semmim nincs... ilyenkor mi a teendő? nem fogok tudni egy órát sem felvenni?
2015. aug. 26. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel holnap mindenképp a tanulmányi osztályt,lehet hogy nem veszik fel azonnal,de segítenek!
2015. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van tárgyfelvétel? Nehezen tudom elképzelni... Lehet, hogy csak előzetes tárgyfelvétel.
2015. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem, a tárgyfelvétel 28-ig tart a NYME-SEK-en.

felhívtam a TO-t, köszi :)

2015. aug. 27. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem mit mondtak végül? :) Engem is felvettek (nem oda ahova téged) de eddig még nem kaptam semmi infót azon kívül, hogy kiírták a ponthatárt az e-felvin...
2015. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit tudott mondani, hogy pár napon belül küldik a kódot, és hogy nem vonatkozik a pótfelvételisekre ez az időpont, csak a rendes felvételisekre. Bár ez sehol sincs feltüntetve, és azt sem tudta, hogy akkor milyen határidőt kell figyelembe vennünk. De majd az emailben minden benne lesz. A tantárgyfelvételről pedig, miután jeleztük neki, hogy kevés a hely, kaptunk e-mailt, hogy a felvettek száma alapján kibővítették.
2015. aug. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!