Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Média szakos/tagozatos gimnázi...

Média szakos/tagozatos gimnáziumot?

Figyelt kérdés

<Budapesten belülszeretnék>

A helyzet az, hogy 3.5 a hetedik átlagom, tudom rossz, de csiszolok, sokat rajta. A felvételim 50-60 pont körül lehet, leteszteltem magam:D


Olyan suli kéne, ahova felvesznek ilyen átlaggal, meg írásbelivel a szóbelim jó lesz, bedobok mindent, amit csak tudok, viszont sürgősen kéne egy gimi vagy bármi, felőlem szakközép is lehet, csak stabil legyen.



#iskola #média #tagazotos
2015. aug. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... Kérdéses. :) Szerintem ennyi ponttal nagyon jobb suliba nem kerülnél be. De azért próbáld a Széchenyi István gimnáziumot, vagy a Csík Ferenet. Széchenyiről nagyon sok jót hallok, bár nekem az ismerősöm, aki oda ment, másik iskolából jelentkezett oda át, így nem felvételiett. Ha nem is jutsz be ilyen helyekre, átjelentkezni tényleg könnyebb. :)
2015. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenképpen elgondolkozok rajta, köszönöm!:)
2015. aug. 28. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából, nekünk idén kiadtak egy ilyen nagy fehér könyvet, amiben választható iskolák és a meghirdetett tagozataik szerepeltek. Onnan még kiírtam párat, mert azért volt jó néhány. Mindenesetre javaslom, hogy írd ki a nevüket és keress utána az iskolának, milyen pozitív ill. negatív véleménnyel vannak róla az emberek. :)

És járj előkészítőre, vagy matek és vagy magyar tanárhoz a felvételivel kapcsolatban, hogy a lehető legjobb pontokat hozhass. Legalább is, én csak ezt tudom javasolni. :) Meg majd írd meg, hova jelentkeztél és hova jutottál.

Ügyes legyél, hajrá!


#1 voltam

2015. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, az átlagon lehet, hogy csiszolni kell hozzá, de idén ilyen pontokkal jutottak be.
2015. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Igen már rengeteget gondolkoztam rajta, és mindenképpen a Deákot jelölöm meg az elsőnek, de.. Most olvastam, hogy csak a 90 ponton felülieket hívják be a szóbelire, és... Az úgy nekem egy kicsit húzós lesz...:O

2015. aug. 28. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én idén felvételiztem ott, angolra, ott 92-től hívtak be. A médián szerintem alacsonyabb a határ kicsivel, igaz, a vitt pontjaim jók voltak, de a felvételim pocsék, mégis behívtak, a remény hal meg utoljára.
2015. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak azért elkeserít, hogy mennyire elbénáztam egy ilyen lehetőséget.. Na de mindegy is, most aztán beleadok mindent, hogy meg legyen ez a 90 pont:D
2015. aug. 29. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!☺
2015. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!