Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy lekésem a...

Lehetséges, hogy lekésem a beiratkozást?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin vettek fel, péntek délután kaptam meg az információkat. Úgy gondoltam ilyenkor már illetlen hívni, így e-mail írtam, hogy meg tudjam mikor van a beiratkozás de azóta sem kaptam választ. :/ Ráadásul a szükséges dokumentumokat, befizetést, fényképeket sem tudom hétvégén lemásolni, csak hétfőtől. Az évnyitó viszont kedden van. Lehetséges, hogy a beiratkozás csak utána?? Vagy akkor most le fogok késni róla? :S

2015. aug. 30. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az intézmények gondolnak a pótfelvételisekre. Jó lenne tudni, hogy melyik egyetemről van szó, úgy talán könnyebben tudnánk segíteni. Nézd meg az adott egyetem honlapját, ott biztos van tájékoztató a féléves ütemtervről, ahol részletesen meg van adva minden, pl. a beiratkozás időtartamát is megtalálod. Keresd meg a tájékoztatót, és ott minden le lesz írva.
2015. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Károli Gáspár Református Egyetemről van szó. Péteken még nyugodt voltam, hogy úgyis az évnyitó után lehet csak, de most már kezdek ideges lenni. Hétvégén nem lehet hívni őket, ugye??
2015. aug. 30. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:

"A 2015. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárás ponthatárainak megállapítása várhatóan 2015. augusztus 26-án lesz, ekkor dől el, ki került be az általa megjelölt képzésre.

A felvettek a felvételi határozatot, a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat a felsőoktatási intézménytől kapják meg 2015. szeptember első napjaiban." Ezt írja az egyetem honlapja ( [link]

Szóval ne aggódj, a jövő hét első napjaiban kapsz tőlük majd tájékoztatást

2015. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is olvastam, de nekem azt is írták, hogy a beiratkozás ügyében vegyem fel a kapcsolatot xy emberrel.
2015. aug. 30. 11:58
 5/13 A kérdező kommentje:
A tanulmányi határidők között is csak a rendes felvételin felvettek beiratkozását találtam meg.
2015. aug. 30. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne aggódj, holnap vedd fel a kapcsolatot azzal, akivel kell. De amiatt ne félj, hogy lekéstél akármiről is, ez teljesen értelmetlen, hiszen a pótfelvételisekre más határidők vonatkoznak.
2015. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az őket nem érdekli, hogy nekem nincs itthon nyomtatóm vagy igazolványképem, "mert ez már egyetem". Meg a tandíjnak is meg kéne érdezni hozzájuk szeptember 6-ig, szóval olyan sok idő biztos nincs. Tantárgyfelvétel is augusztus 31-től van, aztán még fogalmam sincs mi van, de lehet inkább én vagyok az életképtelen. xD
2015. aug. 30. 12:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs annyi időd, de jövő héten majd kapsz megfelelő tájékoztatást. Mivel pótfelvételis vagy, ezért valószínűleg nem olyan ütemben fogsz haladni a tárgyfelvétellel, beiratkozással stb. mint a többiek. Jövő héten regisztrációs hét lesz. Egész héten. Ha te holnap vagy holnapután pl. tájékoztatást kapsz, hogy csütörtökön menj beiratkozni, akkor is lesz elég időd fénymásolni stb. Szóval tényleg ne aggódj. Pótfelvételis vagy, senki nem feledkezik meg rólad, plusz senki nem fogja azt mondani holnap reggel 8-kor, hogy 8:05-re legyél ott. Nyugi, tényleg. Ne aggódj már, nem késel le semmiről. :)
2015. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. aug. 30. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

a pótfelvételisekre más határidők vonatkoznak.


A legtöbb helyen pont ugyanazok a határidők...

2015. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!