Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zh beleszámít az ösztöndîjba?...

Zh beleszámít az ösztöndîjba? (átlagba)

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre,TTK szakra.hallottam hogy vannak zh-k.ezek mire jok?ezek is beleszamitanak a felev vegen az atlagba?mindenkeppen osztondijra hajtok.12 eve kituno vagyok,ugyhogy ha rontok is csak sikerulhet.mikre figyeljek? Gondolom itt nem rángatják meg a fülem ha nem készülök ôráról orára?de van értelme hétközben is tanulni ugye??

Az órarendben van olyan,hogy ZH-ra lefoglalva.akkor minden heten lesz ott zh?az csak irasbeli?

A tanarok mennyire igazsagosak?ha valaki tudja akkor szemetsegbol rossz jegyet is adhatnak?

Koszi a valaszt elore,felpontozlak😺😺es hibakert bocsi


2015. aug. 31. 05:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak vizsgás meg évközis tárgyak. Átlag 1 vagy 2 ZH van szorgalmi időszakban. Előre megmondják hanyadik héten. Kis ZH-k előfordulhatnak, azokat nem jelentik be.Ezek elég ritkák, és tárgyfüggőek, annyit mondanak lesz kis ZH,de azt nem mikor. Évközis tárgyaknál a ZH-k és esetleg a beadandók eredményeitől függően valamilyen képlet alapján számolva, kapod a jegyed. Vizsgás tárgynál átlag 2-estől (ZH-k, beadandók eredménye) kapsz aláírást. Ott a ZH eredményétől függően vihetsz pontot vizsgára ami beleszámít a végső jegybe. Mondjuk a ZH-kon szerzett eredmény 30%-ban számít, a vizsga 70%-t ér. Lesznek olyan tárgyak is ahol senkit nem érdekel, az évközi telejsítmény, csak legyen meg, és a vizsga eredménye számít csak.(Vannak vizsgás tárgyak ahol zh sincs, automatikus az aláírás, vagy bejárásfüggő).


Igazából nem a te szakod írtam le, de gondolom ott sincsenek nagy eltérések a leírtakhoz képest.

2015. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!