Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani jó középsulikat?

Tudtok mondani jó középsulikat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a nyolcadikot és őszintén szólva fogalmam sincs milyen szakon szeretnék továbbtanulni. Főként az informatika érdekel de a matek nagyon rosszul megy. Ötletem sincs.:/

2015. szept. 1. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le,hogy merre fele laksz és akkor úgy könnyebben tudunk neked segíteni a középiskola választásban ! :)
2015. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 macdln válasza:
Nagyon sok középsuli van, és így, hogy azt sem tudod, hogy mi akarsz lenni és azt sem írtad le, hogy merre felé laksz, na így nem nagyon tudunk segíteni. Ha leírod, mik az érdeklődési köreid, tehát nem baj, hogy nem tudod pontosan, hogy mi akarsz lenni, csak legalább adj egy támpontot, ahonnan el tudunk indulni és segíteni neked, hogy melyik suli lenne neked a megfelelő. Hol laksz ? Legalább a megyét írd le.
2015. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen későn reagálok. Remélem azért észreveszitek C:. Budapesten a XVIII. kerületben lakok. Főként ugyebár az informatika érdekel (ennek igazából a photoshop és maga a gép alkatrészei stb...) és a fényképezés. Igazából több dolgon nem nagyon gondolkodtam.
2015. szept. 30. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az informatika érdekel akkor tudom ajánlani a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola vagy esetleg a Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola esetleg még a Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola !
2015. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve : ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
2015. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!