Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erős/jó gimnáziumokat tudnátok...

Erős/jó gimnáziumokat tudnátok mondani a 10,16 és 17. -kerületből?

Figyelt kérdés

Amely a reál tantárgyakat jól tanítja,valamint az angol nyelvre is nagy hangsúlyt fektet.

Ahol egy 4,4-es 7.-es félévi átlag jónak számít,valamint szerintetek milyen átlag lenne szükséges egy jó gimihez?



2015. szept. 2. 16:32
 1/3 anonim válasza:

A 10. kerületben a Szent László ami elég erős iskola és ha mindenképp csak ezek a kerületek jöhetnek szóba ezt ajánlanám

A 16.-ban a Corvin Mátyás és a Szerb Antal, ezek már nem olyan erősek mint a Szent László

A 17.-ben van a Kőrösi ami már nem olyan jó (legalábbis ezt hallottam)

2015. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Taichi26 válasza:
10 kerületben a Szent László nagyon erős,és nem tudom,hogy ezek a 10 ker-ben vannak e,de a Szent Lászlótól nincsenek messze:Fazekas (ez matekos suli),Szent István (ha jól tudom ez biológiás),Teleki Blanka
2015. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16.ker:

Szerb Antal Gimi

2017. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!