Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola után hova tovább?

Dev5 kérdése:

Középiskola után hova tovább?

Figyelt kérdés

Gépészeti szakon vagyok végzős, és azért fordulok már hozzátok, mert teljesen kétségbe vagyok esve, mert nem tudom mi legyen.Azt tudom biztosan, hogy ez a szakma nem való nekem.Még pont olyan évben kezdtem, amikor még nekünk nem muszáj gépészetből érettségizni, de akkor választani kell egy másik tantárgyat.Tehát erről lenne szó, hogy nem tudom, hogy mit csináljak.Nem vagyok tökéletes tanuló, de ha arról lenne szó, akkor tényleg összetudom kapni magam, és tovább csinálni, mert nem szeretnék 8, vagy 12 órát dolgozni egy gyárban.Vannak elképzeléseim, hogy nekem nagyon szimpatikus a rendőr, NAV-os munka, de semmit nem tudok róla.Nem tudom meg éri-e, nem tudom meg lenne-e hozzá a test alkatom(kb. 62kg vagyok, és 18 éves).Bármilyen tippet elfogadnék vagy ötletet a nagyobb, tapasztaltabb válaszolóktól.



Előre is köszönöm! Dávid!



2015. szept. 2. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hááát, ha van türelmed nézz álláshirdetéseket, meg hogy mik a felvételi követelményeik, és ha még kell valami az álommelóhoz, akkor azt kellene elvégezni
2015. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolom pont, de köszönöm a választ.

Nem szeretnék igazából Gépészetből érettségizni, tehát nem tudom hova tovább, mint főiskolára, mert akkor úgy is kellene ki találnom, hogy miből akarok érettségizni, mert ugye valamit választanom kell a gépészet helyett .

2015. szept. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!