Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon hányas átlaggal vesznek...

Vajon hányas átlaggal vesznek fel a Madách Imre gimnáziumba budapesten és kb. hány pontal?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék oda menni és izgulok mert menni szerettem volna nyílt napra de csak 4,7-es átlaggal lehet menni de az nincs meg nekem! kérlek minél hamarabb válaszoljatok!

2015. szept. 8. 14:31
 1/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


A nyílt nap csak egy dolog. A jelentkezésre 4,5-4,6-os átlag alatt ne is gondolj, plusz ehhez kell még egy masszívan 80 pont fölötti központi felvételi.


Kisebbik lányomnak sajnos múlt évben nem is sikerült. 4,8 átlag, de rossz központi.

2015. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia :)

én a Madáchba járok, megértem, hogy te is ide akarsz jönni ;). Nekem a tavalyi hozott jegyeim 8. félévnél 5.0 volt, azelőtt 4.7 és 4.6. Az írásbelim 81 pontos lett :) ezzel sima a szóbeli, még ott kell jól teljesítened, aztán welcome to Madách :)

2015. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, 4,5-ös átlag kellett tavaly a nyílt naphoz, magat. és szorg. jegyek nélkül.

Egyébként minden a központin múlik, mert a pontszámításnál duplázzák.

2015. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!