Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a Jaschik Álmos Művésze...

Megéri a Jaschik Álmos Művészeti szakközépiskolába felvételizni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sokan mondják, hogy rossz pl. az oktatási színvonal, vagy ilyesmi, én szerintem ez nem igaz. Egy jeles tanuló vagyok, szóval mindenféle gimit is megjelöltem még anno, de mégis ide jöttem. Az oktatási színvonal szerintem remek. A tanárok (persze van kivétel) viccesek, és próbálják tényleg rendesen leadni az anyagot, nem az a magoljál, aztán dolgozat a következő órán dolog. Igazából szorgalom kérdése az egész, nem a tanárok rosszak, csak a diákok lusták, és mivel a szervezés sem a legjobb van, hogy ellógnak programokat, de szerintem megérte idejönnöm. Főiskolákon, egyetemeken egyébként nem ritka a jaschikos diák.
2015. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!