Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén megyek középsuliba és a...

Idén megyek középsuliba és a Szent László tömkom szaka az álmom már mióta, viszont azt hallottam, hogy annak a szóbelijén a beszédet is figyelik. Ha van egy kis beszédhibája az embernek (pl. Pösze, raccsol stb. ) akkor is van esélye?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés de nekem fontos lenne. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon fog bukni az egész...
2015. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sziaa!:) ez az osztály engem is érdekel esetleg nem tudod mit foglal magába a tömegkommunikáció?:) meg te mit hallottál róla?
2015. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia:) a tömkomba a médiának az egyes ágazatai tartoznak bele azt hiszem. A Szent Lászlóba ezen a szakon tanulni fogunk újságírást, fotózást, TVben szereplést, és ha jól tudom akkor az ehhez tarzozó infós dolgokat is megtanítják. De ha pontosabban akarod tudni akkor nézd meg az iskola honlapján, meg itt Gyakorin is eleget írnak róla. Én csupa (számomra) pozitív dolgot hallottam róla. Pl.: rengeteg az iskolán kívüli kötelező teendő, nagyon jó a közösség, nagy felelősség az egész, visznek forgatásokra (pl. Xfaktor) sok gyakorlatot kapsz, rengeteg új kapcsolatot fogsz kialakítani stb.. :)
2015. szept. 13. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Van esélye.

A tömkom egy nagyon jó dolog, valóban sok mindent magába foglal.

9.-ben megismerkedsz az alapokkal, a Photoshoppal, az egyszerű hangvágással, valamint a ZTV-n asszisztens vagy, rengeteget kell fotóznod és egy tucat cikket írnod.

10.-ben rádiós műsort csinálsz, ZTV-n operatőr vagy, ATV-n asszisztens, elkezdesz vágni, két kisfilmet csinálsz, sokat kell fotóznod és már csak fél tucat cikket kell írnod.

11.-ben ZTV-n riporter vagy, ATV-n operatőr, két kisfilmet csinálsz, a ZTV-hez tartozó műsor, a KaCsa (Kamasz Csatorna) szerves része leszel, az After Effects-szel megismerkedsz, mérsékelten fotózol és csak 3 cikket kell írnod.

12.-ben ATV-n riporter vagy, három kisfilmet csinálsz, sok-sok After Effects klipet gyártasz, fotósorozat 3/félév van és nincs cikk.

13.-ban újságírás, After, kisfilm, érettségi, meg minden móka.

2015. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!