Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolások, egyetemisták!...

Főiskolások, egyetemisták! Tanévnyitón hogy jelenjek meg?

Figyelt kérdés
Az addig megvan, hogy ünnepélyesen, de zakó+ünneplő cipő+öltönynadrág mellé jó egy elegáns csíkos ing, vagy ragaszkodnak a fehérhez?

2015. szept. 10. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Első évben voltam, mert akkor a beiratkozással együtt volt, így miért ne, de után sosem mentem
2015. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek mész el? :)
2015. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert elsőéves vagyok és kötelező.
2015. szept. 11. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőévesen kötelező?! :O Én akkor se mentem el, azt se tudtam, hogy van. :D
2015. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, máshol hogy megy, nekünk kötelező.Aki volt már, válaszolna?Köszönöm :)
2015. szept. 11. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk amiben érettségiztél tökéletes lesz. Hogy az inged fehér vagy kék senkit nem fog érdekelni.


Máskülönben szerinted mi lesz a büntetés ha nem mész el? Az elsősöket mindig megpróbálják elcsábítani, mert rajtuk kívül csak a tanárok szoktak megjelenni.


Azt az egyetemen nagyon gyorsan meg fogod tanulni, hogy semmi nem kötelező, nem mész be egy órára senki nem fogja számon kérni, hogy hol voltál, vagy nem csinálsz meg egy beadandót a tanár nem fog noszogatni, hogy csináld meg, egyszerűen 0 pont vagy bukod a tárgyat.

2015. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!