Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ott szeretném hagyni az...

Ott szeretném hagyni az egyetemet, fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok most kezdtem és rájöttem,hogy nagy hibát vétettem. SZTE földtudományon vagyok és rájöttem hogy nekem nem ezt kell tanulnom nem erre vagyok elrendelve. Féltem bele vágni de most már látom,hogy muszáj Médiával /werk/reklámfilmek készítésével szeretnék foglalkozni. Van hozzá tehetségem úgy érzem , rettentő mód élvezem képes vagyok egy videót akár 10 órán keresztül szerkeszteni :) Mik a teendőim államin vagyok, kell költségtérítést fizetnem?

2015. szept. 11. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

HA nem vagy fizetősön és semmi visszatérítendő támogatást nem kapsz,akkor ingyenesen kiléphetsz!


Ja,köszi,hogy elvetted a helyet attól,aki oda akart járni!

2015. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30an vagyunk a szakon és 50 férőhely volt :) szóval senkitől nem vettem el semmit ;) de kössz az infót
2015. szept. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!