Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani véleményt a...

Csbiuska kérdése:

Tudnátok mondani véleményt a Keszthelyi Közgazdasági Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
Nem tudom, megjelöljem-e ezt a sulit.. Jó lenne, ha mondanátok róla pár dolgot, milyen a közösség, a tanárok, ilyesmi:) Előre is köszi mindenkinek

2015. szept. 12. 18:53
 1/2 anonim válasza:
6 évvel ezelőtt jártam oda, azóta biztos sok minden változott, ennek ellenére ha érdekel a véleményem: akkoriban minden a pénzről és a tanárokról szólt... Az osztálypénz összege szinte havonta változott 1000 forintról eljutottunk havi 3500-ra az sem lett volna elég csak le lett állítva az osztályfőnök, mert soha nem kaptunk számlát a kiadásokról... Ezenkívül álladóan ajándékot kellett venni a tanároknak névnap, szülinap, húsvét, karácsony,stb... Ha szarul tanulsz leszarnak, elkönyvelik, hogy hülye vagy, nem számít, hogy esetleg más áll a háttérben. Ha jó vagy valamiből azt is leszarják, nem fognak veled különösebben foglalkozni nem motiválnak semmivel... Ennek ellenére ha jól emlékszem mindenkinek sikerült leérettségizni az évfolyamból, szóval ideális, hogy 4 évig elpunnyadj aztán leérettségizz. Az hogy az érettségid hogy sikerül tőled függ. Suli után mindenki rohant a buszra egy kis dumálásra sosem ért rá senki. Semmitelen tanárok, semmitelen közösség. Helyes fiúk szinte nincsenek,ha mégis az minden ujjára 10- et választhat. ;) (Jó,jó ezt csak zárójelben jegyzem meg mert ez csak kiegészítő információ... :D )Nyugodtan jelentkezz ide, szarul érezni nem fogod magad, csak te is punnyadt és semmitelen leszel...
2015. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En nem csatlakoznek az elottem szolohoz.a kozosseg nagyon jo,a tanarotanarok jojofejek,de rendesen tanitanak es leadjak az anyagoz.igaz hogy tenyleg sokat kell tanulni es a szakmaintantargyak se a legkonnyebbek,de szerintem megeri.mivel ez egy kis iskola,szinze mindenki ismer mindenkit es elfogadnak olyannak,amilyen vagy:) en orulok hogy a kozgazt valasztottam.egyeltalan nem bantam meg.szoval en csak ajanlani tudom:)
2015. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!