Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Eötvös József...

Budapesti Eötvös József Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség? Vannak kiközösítések? Sok a fura gyerek?
2015. szept. 17. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon imádom! :)

A közösség alapból szuper, nincsenek nagyon kiközösítések, mindenki meg tudja találni a helyét. :) Azt kell, hogy mondjam, igen, sok, de pont ez a jó! :D Kissé kattantak, kissé furák, kissé őrültek vagyunk, de pont ettől vagyunk Eötvösösek. Ne gondolj semmi rosszra, nem borogatunk kukákat poénból, vagy ilyesmi, hanem csak kreatívak és egyediek vagyunk, jó féle módon.:) Melyik osztály érdekel? Ha kérdésed volna, nyugodtan írj! ;)

2015. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A közösség az nagyon jó, az első leírta a magját :) Igazából a "fura gyerek" nagyon tág fogalom, amit az első írt, az szerintem mindenkire igaz :D Mivel mindenki más, és ez így van jól. Ha mindenki ugyanolyan az unalmas.

Na mindegy, csak arra akartam kilyukadni, hogy szerintem az Eötvösben diszesek, mozgáskorlátozottak nem nagyon vannak, ha ilyesmire gondoltál.

Nincsenek kiközösítések.


Viszont, nagyon nehéz bekerülni, maximális jegyek és 80 pontos központi a minimum a szóbelire, és akkor még fel sem vettek. Bent maradni ugyanilyen nehéz, nagyon sokat kell tanulni.

2015. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!