Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely Budapesti szakközépiskolá...

Mely Budapesti szakközépiskolában tanulhatnám ezt?

Figyelt kérdés
Én 16 éves Gépészeti szakközépiskolában tanulok ami nem áll közel hozzám a szüleim erőltettek rá... Mindig is Rendész szakközépbe szerettem volna tanulni [középiskolára értve érettségit itt szerettem volna letenni] és most tudtam rábeszélni a szüleim hogy váltok iskolát szerencsére jó jegyeim vannak négyesek és ötösök és egy hármas. Próbálkoztam átiratkozni a Verebély László Szakközépiskolába Rendész tagozatra de betelt sajnos... Budapesten szeretnék mindenképp tanulni mert itt lakunk.Nem gimnáziumi Rendészetre gondolok ahol nincs gyakorlat mert ott csak elmélettel foglalkoznak.Valaki tudna segíteni melyik suliban van Rendész tagozat ami Szakközépiskola és van gyakorlati része is.Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 24. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A Zrínyi Gimiben van hasonló tagozat

(az nem szki)

2016. szept. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy menj át a Verebélybe jövőre
2016. szept. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!