Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposváron a táncsics mihály...

Kaposváron a táncsics mihály vagy a munkácsy mihály a jobb gimi?

Figyelt kérdés

Lehetséges szakok nálam:

-biosz

-matek

-angol

-töri (ez kétes)


És még egy kérdésem lenne.A táncsicsban általában mennyi a fiú/lány arány egy osztályban?



2015. szept. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Táncsics :)
2015. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az nagyon nehéz?mert lehet hogy odamennék. :)
2015. szept. 24. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A bioszról és a matekról tudok nyilatkozni, ezek 100%, hogy a Táncsicsban jobbak. Én is bioszos vagyok és ha jövőre leszel 9.-es, akkor mindenképp bioszre gyere (Miklósné tanárnő miatt), viszont azt vedd figyelembe, hogy a kémiát is emelt szinten kell tanulni.


A matekot szintén csak ajánlani tudom, Kubatov tanár úr az ország legjobb matektanárjai között van és ő fogja vinni jövőre a matek specet. Egyébként ő az egyetlen Rácz tanár úr díjas matek tanár a gimiben, ami az egyik legjelentősebb természertudományos pedagógusi elismerés.


A fiú lány arány osztályonként változó, de szerintem átlagosan 50-50%

2015. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami: mindenképp menj előkészítőre a választott specedből. 5000 Ft, de maximálisan megéri, segít felkészülni szóbelire. Részletek itt: [link]
2015. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is táncsicsos voltam, Úgyhogy meglehetősen elfogult vagyok. De szerintem oda Menj. Csak a bioszról tudok nyilatkozni, engem Miklósné tanított, de nem kellett megszakadni a tanulásban. És most orvosira járok. Szóval a rémhíreket Nehogy elhidd, a fele sem igaz.
2015. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem jóval több a lány, mint a fiú (kivéve persze a matek specet).
2015. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2015. szept. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!