Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki a Csokonai...

Van olyan, aki a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumba tervez történelem tagozatra 2016/17-es tanévben?

Figyelt kérdés

Aki odajárt mondana róla véleményt:tanárokról, magáról az iskoláról/tagozatról, kollégiumról és a társaságról?

Nekem nagymamám járt oda (1958-ban) és azt mondta elég jó gimnázium. De tény hogy eltelt azóta sok idő..

És ami még nagyon érdekel az a felvételi. Hogyan zajlik, milyenek a tanárok? ( Itt most arra gondolok, hogy segítenek-e, ha megakadsz stb. ).

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. szept. 26. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Sokat segítene ha várost is írnál, mert így nehezen tudunk válaszolni. :)
2015. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Debrecen erősebb iskolái közé tartozik a Csoki. Én nem jártam oda, de sok barátom és a tesvérem igen, és nagyon szerették. Hajtós, tanulós, szinte versenyistálló. De ha szorgalmas vagy és tanulsz, simán lehet tartani a tempót, és az egyetemi felvételinél is erős alapokra, ezáltal nagyobb sikerre számíthatsz. Érdemes oda menni.


Ez a tavalyi felvételi tájékoztató, biztos találsz benne hasznos infókat:


[link]

2015. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Debrecenben:)
2015. szept. 26. 12:32
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát, nem tudom, én az ellentétét hallottam a Csokonairól. Szóval egyáltalán nem versenyistálló, sőt. Nem kell sokat tanulni, 4,5-ös átlaggal, 50 központival már bent vagy, de 4,00 alatt is volt, hogy már bejutottak. Olaszra és humánra ugyan nehezebb bejutni, de az általános tagozat az nagyon rossz, és könnyű bejutni.
2015. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Lehet azért jutottak be 3 egész alatt,mert jobb lett a szóbelijük.Ez gondolom logikus.

Nekem speciál az osztálytársam 4,6-os átlaggal rendelkezik és mindent kipuskáz. Töriből lószart nem tud mikor kihívják felelni (ez párhuzamban 7x fordult elő) és hetedjére sem képes megtanulni normálisan egy leckét.

De írásban meg folyton 5 ír.

Ezért jó ez a szóbeli,mert a sok puskás kiesik.

2015. szept. 26. 18:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Erről az iskoláról sokkal több rosszat hallok mint jót. Én is most vagyok 8.-os, és erős gimibe nem akarok menni, lehet beírom, bár gyengének sem mondják.

Azért tartják rossz sulinak mert a tanári kar állítólag nagyon rosszindulatú.

Amúgy a közösség állítólag jó.

2015. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
A tanári kar nem rosszindulatú, hanem sokat elvárnak, magasak a követelmények. Ez persze sok szülő és diák olvasatában maga a rosszindulatúság. :) Az menjen oda, aki tanulni szeretne, és nem bánja, hogy a tanárok hajtják őket rendesen.
2015. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van kollégiuma? És,ha van milyen?
2015. szept. 27. 11:39
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kollégiuma, de a közelben 2 koli is van :)

Az egyik a Újkerti kollégium, a másik a kis Győrffy (ami a lóverseny utcán van).

2015. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Koszi!

Es melyik a jobb koli?:)

2015. okt. 28. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!