Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BKFről?...

Davii kérdése:

Mi a véleményetek a BKFről? Egyéb kérdések lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 2014 szeptemberében elkezdtem a BGF-en a kereskedelem marketing szakot, igazából nem mondanám, hogy rohadt nehéz lett volna, csak a számvitellel és a matekkal voltam bajba.2014 decemberébenhagytam, abba és 2016 szeptemberében akarom elkezdeni a BKF-en. Kettő szakon gondolkodom, kereskedelem és marketing, vagy kommunikáció és médiatudomány. Konkrét terv nincs, csak maga a diploma. Én egyébként talpraesett srácnak tartom magam és ezt a visszajelzást is kapom, tehát nem szándékozom mesterire menni.


Nem tanulok rosszul, de a kérdés mégis az, hogy a BKF-en könnyebb? A matekkal van inkább bajom, mennyire reálos a BKF és mennyire gyakorlatiasabb. Milyenek a programok? Tanárok? Osztályzat szigorúsága.


Köszönöm a válaszokat.

F/20



2015. szept. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy gondoltad, hogy matek nélkül elhelyezkednél egy gazdaságos papírral!?

ennek ellenére mégis sokan megpróbálkoznak vele...


sikertelenül

nem tudom milyen lehet a marketing matek, viszont én gimiben én rendszeresen voltam kettes matekból, most a gépészmatek meg megy, úgyhogy gondolom több köze van a matematikai képességnek a szorgalomhoz, mint a veleszületett dolgoknak

habitárgyakból nem lesz munkahely

2015. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok rossz matekból, de a BGF-en brutál nehéz, erről híres a suli. A kérdésem, hogy mennyire teljesíthető a matek részre a BKF-nek és nem az hogy van e matek.
2015. szept. 26. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
itt gyakorin inkább arról híres a BGF, hogy alapvető deriválós feladatokon elvéreznek (amiken nincs semmi extra, csak azonosságokat kell használni)
2015. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg a híres Zelenka Tanárnú a számvitellel se piskóta! :D
2015. szept. 26. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kommédia szakos vagyok, nálunk semmilyen matekkal kapcsolatos tárgy sincs :)

Egyébként már MET, nem BKF ;)

2015. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BKF-es vagyok, és amíg nem kerültem ide, azt hittem, nekem a matek egyáltalán nem megy, születni kell a megértéséhez... féltem is a matekos tárgyaktól. aztán megkaptam ezt a csodálatos tanárnőt, akinek hála jó pontokat kaptam ZH-n :) <3 nagyon jól magyaráz, külön konzultációkat is tart, ha nem elég az órai odafigyelés :)

szóval hiába vagy rossz matekból, a BKF-en akár jó is lehetsz :D

ha gondolod, írj egy privát üzit és megmondom a tanárnő nevét :D

2015. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!