Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Tamási Áron Gimnázium?

Milyen a Tamási Áron Gimnázium?

Figyelt kérdés
Elsősorban a német nyelvi tagozat érdekelne. Ha valaki oda jár, szívesen kérdeznék tőle pár dolgot.

2015. szept. 29. 23:34
 1/4 anonim válasza:
Én a Tamás Áronba járok egy jó ideje.Amit ellehet róla mondani ,hogy ha nincs nyelvi érzéked kibuksz első év végén.Ha meg olyan közepes szinten van akkor majd jól megtanítják neked remélhetőleg és már felsőfokúval is távozhatsz az intézményből attól függően ,hogy te mennyit adsz bele.De az egész eddig a német szakra vonatkozott.Ja és a németre a legnehezebb bekerülni. A latin osztály már könnyebb de ott még a francia a legkeresettebb.Szóval ha felsőfokúval akarsz kikerülni onnan és van nyelvérzéked akkor ott a helyed,feltéve ha azért nagyon erős négyes meg van, de inkább 4,5-5 a jobb. :) remélem tudtam segíteni.Ha még szeretnél valami pontosabbat is tudni megírhatod nyugodtan melyik szak érdekelne.
2015. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az olasz is szóba jöhet, de inkább német. Milyenek a tanárok? Az osztályközösség? Ha valaki nem ért valamit a kéttannyelvűn akkor van, hogy elmagyarázzák neki akár többször is? (nyílván az első évekre gondolok) Mennyire a beszélt németet tanítják meg? Úgy értem, ha mondjuk kimegyek németországba akkor mennyire fogom érteni a mindennapi beszédet?
2015. szept. 30. 21:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma tantárgyakból mennyire erős? Pl matek, fizika?
2015. szept. 30. 21:38
 4/4 A kérdező kommentje:
*más
2015. szept. 30. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!