Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaválasztás? (Aszód,...

Iskolaválasztás? (Aszód, Hatvan, Pásztó)

Figyelt kérdés

Nem sokára itt van a felvételi ideje és meg nem igazan döntöttem el hogy melyik iskolába, mely szakra szeretnék járni.

Ebben szeretnék segítséget kérni. Mindegyik iskoláról hallottam negatív, ill. pozitív véleményeket és továbbra is szeretnék tanácsokat kérni hogy melyik iskola lenne a legjobb. Annyi biztos hogy ezeket az iskolákat szeretném megjelölni de hogy milyen sorrendben azt még nem tudom:


Bajza József Gimnázium és Szakközép Iskola (Hatvan)


Mikszáth Kálmán Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégiumról (Pásztó)


Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium (Aszód)


Ezekben az iskolákban mely szakok a legjobbak?

Melyik iskolában jobb a környezet?

Tanárok kedvesek?

Mindenre kíváncsi vagyok:)


Normális válaszokat kérek!



2015. szept. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan tanárod segítségét kérd, akit kedvelsz, akiben bízol. Ő ismeri az említett intézményeket és Téged is , ő tudna legjobban segíteni. És fog is segíteni - a jó tanárok ezt hivatásuknak érzik, hogy a lehető legjobban indítsák útra a tanítványukat.
2015. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. szept. 30. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, milyen tanuló vagy?

Ha megvan a min. 4,5-s átlag, gyere a Bajzába. Én német tagozaton vagyok, nagyon szeretem. A fent említett három közül ez a legjobb suli. A tanárok igen, kedvesek, jó fejek, viszont nem könnyű ez a suli.

A gépészeti sem rossz, oda ilyen 3,5-s átlagtól vesznek fel.

A Mikszáthról nem tudok sokat, csak annyit, hogy az kb. olyasmi suli, mint a SZIKSZI. Szerintem a Bajzát, vagy a Petőfit célozd meg, ha jót szeretnél:)

2015. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló:) Időközben eldöntöttem hogy a Bajzát jelölöm elsőnek meg:) Igen, 4-es 5-ös tanuló vagyok:) pl: tavaly év végén kitűnő voltam:)
2015. okt. 14. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond. Torekedj a minimum 30 pontos magyar felvetelire, es a 25 pontos matekra! Tavaly nagyon sokan a felveteli pontok hianya miatt nem kerultek be.
2015. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm:)
2015. nov. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!