Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnázium (mindegy mekkore...

Egy gimnázium (mindegy mekkore, hol van, milyen a tanítás), nem külnöbözik a többitől nem? Ugyanazt az érettségit adja meg (központi feladatok alapján) ugye? És ha emeltet akarok, akkor gondolom azt is meg lehet tenni nem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nem.

igen

meg.


Sőt, középiskolában is. A tanterv mindenhol ugyanaz, az már egyéni, hol mit tesz hozzá a tanár, hogy segítsen, hogyan tanít.Én egy jó gimibe jártam, országosan is elsők közt van, de kaptunk egy vén papát matektanárnak, azon az éven mindenki 2-3-as volt, néhány négyes, de a legjobb tanulónak is csúszott be 3-as. Végül utolsó évben kapott tanár mentett meg minket, mert jól magyarázott és azt, amit kellett.( elvileg 90 % fölött lett volna az érettségim, ha egy kétértelmű feladatnak az én verziómat fogadják el....) De ugyanez a tanár taníthat épp középiskolában is. Mondjuk én magamtól is tanultam az emelt tárgyamra, nem volt kiforrott, második évfolyam voltam. Csak éppen egy jobb gimiben jobban motiválhatják egymást a gyerekek.

2015. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2015. szept. 30. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!