Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen (közép) iskolába...

Milyen (közép) iskolába menjek ha az alábbi tantárgyak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a technika és a média érdekel, azután az irodalom, ének, informatika és rajz végül a testnevelés. Ezekből a tantárgyakból 4-es 5-ös vagyok de inkább 5-ös.

Talán 2 hónapom van még dönteni. 1. helyre még nem tudom mi kerül, gondolkoztam a média szakon de az a gimi 70 km-re van és nem tudom megéri-e koleszosnak lenni (közelebbit még nem találtam). 2. hely is még bizonytalan de 2 lehetőség van, az egyik egy erős gimnázium informatika tagozat, a másik egy magániskola ahol van a szakközép részén informatika szak 4+1 éves illetve a gimnázium részén emelt óraszámú informatika ami 4 éves. A 3. hely pedig szinte biztos, messze van koleszos leszek (bár ott kötelező) de reménykedem valamelyikbe felvesznek. Esetleg még az egyik szakközép magyar-angol infó szakja de angolból nem vagyok annyira jó :(

Ti milyen középiskolákat ajánlanátok (akár gimi akár szakközép de mindeképp adjon érettségit)?

Nem muszáj iskolákat írni inkább a szakirányok érdekelnének.

14/L


2015. okt. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tömegkommunikáció tagozat létezik a Szent László Gimnáziumban, ha Pest, ill. Kőbánya útba esik, és a médiát szeretnéd megcélozni.
2015. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ott lakok. Hanem Kecskeméten
2015. okt. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!