Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék maxpontos...

Hogyan tudnék maxpontos központit írni?

Figyelt kérdés

Ha ez nem is jönne össze akkor max matekot vagy max magyart?


14L



2015. okt. 10. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szorgalommal és tanulással
2015. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom, ha elkeserítelek, de maximális pontos senkié nem lesz. Ha mégis, akkor az illető zseni. 90-95 pontot el lehet érni, azzal, amit az előző említett: szorgalommal és tanulással. Töltögesd ki a régi felvételi lapokat időre, hogy lásd, hol tartasz, amit hibáztál (vagy gyakran hibázol) gyakorold külön :)
2015. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon raerzel a feladattipusokra es otthon vagy matekban, irodalomban es a helyesirasod is jo akk van eselyed kb 90% ra. A tobbi szerencse, meg aprosagok, de ha a javitokulcsokat ismindig megnezed akk talan tudni fogod h mit varnak el. En hatodikban felveteliztem es mivel ertelmes vagyok leultem parszor kitolteni ilyeneket de sok apro hibaert vesztettem pontot, ennek ellenere persze bekerultem egytop gimibe. Nincs szukseged max pontosra ha irsz egy 80%+ es jok a jegyeid most
2015. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyakorold az előző éves felvételis lapokat!!
2015. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!