Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szily Kálmán középisk...

Milyen a Szily Kálmán középiskola?

Figyelt kérdés
Blaha Lujza téren van. Milyen az oktatás? Különösen a kommunikáció tagozat érdekelne.

#szakkozep.
2015. okt. 13. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs kommunikáció tagozat a suliban
2015. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, van, csak egybe van a művészeti tagozattal.
2015. okt. 23. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Művészeti tagozat sincs :D Nyomdaipari tagozat van, tanulhatsz kiadványszerkesztőnek, könyvkötőnek vagy gépésznek (asszem ez a szak neve, de nem biztos)
2015. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hm...:D

Egy kiállításon kaptunk egy szórólapot, amin van művészeti (xdd) de egybe van, a nyomdaiparival meg a művészetivel a média. Hát jó...:D

2015. okt. 26. 08:26
 5/7 A kérdező kommentje:

De mondom, h van:D Mos néztem meg a siuli honlapját, az utolsó rublikában van, h: Művészet, közművelődés,

kommunikáció

Szakközépiskola, 4 évfolyamos képzés,

(kiadványszerkesztő) szakmacsoportos alapozással,


Nappali 4 befejezett 8. általános iskola,

központi írásbeli

2015. okt. 26. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát jó, én így nem tudtam róla :D


Hogy a kérdésedre válaszoljak, én itt érettségiztem, és most ide is járok OKJ-re, szerintem jó. Nem mondom, hogy egy erős suli, nem halsz bele a tanulásba, de nem is simliskedik el a tanulást. Tök korrektek minden szempontból.

2015. okt. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te milyen felvételivel kerültél be? Nekem van esélyem egy kerek hármas átlaggal bekerülni?
2015. okt. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!