Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki kell fizetnem a tandíj...

Ki kell fizetnem a tandíj felét az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Másfél éve abbahagytam az egyetem. 3 félévet használtam el a támogatott féléveimből. Miután kiléptem, nem mentem más felsőoktatási intézetbe, hanem dolgozni kezdtem, közben fizetős OKJ-s képzést végeztem el. Ma megkaptam a már régóta nagyon várt levelet, felszólítottak, hogy fizessek be majdnem fél millió forintot. Elolvastam az egész levelet, és nem tiszta egy dolog. Vannak kivételek, hogy mikor nem kell visszafizetnem, például, ha szülök 3 gyereket(férfiként ez kisebb problémákat okozna), vagy ha jól értem, akkor ha hazai, vagy külföldi munkavállaló vagyok, és legalább a tanult időnek megfelelő időt dolgozom. Jól értem, vagy nem egészen így van?

2015. okt. 15. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!