Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdasági és vidékfejlesztés...

A gazdasági és vidékfejlesztési szaknak van jövője? Mennyire lehet vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Jobb egy igazi agrármérnöki, környezetgazdálkodási mérnöki, növénytermesztő, állattenyésztő szak ezen a képzési körön belül.
2015. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Semmii ***** válasza:
Semmi. Allattenyesztesnek sincs sok.... Agrarmernoknek most van jovoje...
2015. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van, bekerülhetsz vele egy hivatalba, "ügyeletes Marikának", akit az EU-s pénzekért kuncsorgó gazdák rohamoznak meg nap mint nap. Esetleg te lehetsz a hivatalban az a "főnök" aki kijárkál terepre, elbírálni a dolgokat. De ez a legjobb eset. Én elvégeztem ezt a szakot, mondjuk megbántam, de a lényeg, a karrier amit befutottam a következő:

recepciós --> raktáros --> munkanélküli --> taxis --> irodista --> kajafutár --> taxis.

Tehát ne várj tőle sokat. Az egy dolog, hogy nekem így megfelel, sose voltam nagy papírhuszár, de ha karriert akarsz, akkor rossz felé nézelődsz.

2016. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!