Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van aláírásom egy tárgyból...

Ha van aláírásom egy tárgyból de a vizsgám nincs meg, azt következő félévben fel kell vennem?

Figyelt kérdés
Vagy nem kell felvennem, hanem majd csak vizsgáznom kell?
2010. márc. 17. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha indul vizsgakurzus, akkor azt vedd fel, ha nem indul, akkor fel kell venned újra, de a tanárral kell beszélned, elméletileg akkor nem kell bejárnod, de ehhez az ő engedélye is kell. és csak vizsgáznod kell majd.

22L

2010. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk én beszeretnék majd járni! 1-2 óra kimaradt! meg át kell ismételnem! jobb ha ott vagyok. tehát akkor vegyem majd fel? (szeptembertől)
2010. márc. 17. 10:52
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem jól gondold meg, hogy mi fér bele az órarendedbe! Én felvettem az egyik tárgyamat vizsgakurzuson, nem kell bejárnom, de elhatároztam, hogy be fogok. Csak éppen annyira sűrű ez a félévem, hogy örülök, hogyha azokra az előadásokra be tudok menni, amikre amúgy is kötelező. Én már megbántam, hogy felvettem idén, inkább később kellett volna, mivel nekem erre a tárgyra nem épül semmi. Gondold át, hogy mikor tudod legjobban beosztani az idődet, meg hogy mi épül még erre a tárgyra! Meg persze, hogy mennyi időd van még a sulidban. :) Sok sikert!

2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oks, köszi! :)
2010. márc. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!