Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok erről? Vagy...

Ti mit gondoltok erről? Vagy inkább ne vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, középiskola választás előtt állok. Nagyon sok iskolában kérnek központi felvételit. Már kezdem felállítani a sorrendet. Az egyik iskola nagyon tetszik, oda nem kérnek központi felvételit. Bár fizetős suli, lehet emiatt? Azt mondta az osztályfőnök ahova nem kell központit írni az olyan is.. (mármint nem valami jó) Szakközépiskola és gimnázium, szóval ad érettségit. Legjobb barátnőm is olyanba jár ahova nem kértek, de ott csak szakmát adnak és bárkit felvesznek. Jókat hallottam erről az iskoláról. Ti mit gondoltok? Vagy inkább ne vegyem figyelembe?
2015. okt. 22. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha úgyis azért nem mennél máshova, mert tudod, hogy gyenge lesz a felvételid, akkor nyugodtan mehetsz oda, ahol nem kérik, hiszen hasonló szintű emberekkel leszel együtt.
2015. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jól fog sikerülni mert a magyart már 7.-ben 45 pontosra csináltam, most 8.-ba meg matekból heti 4 felvételi előkészítő óránk van.
2015. okt. 23. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért szeretnél oda menni, ahol lehet, hogy rengeteg gyenge diák venne körül?
2015. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert olyan szak érdekel ami ott van és adna szakmát is illetve nagyon jól tanítják.
2015. okt. 23. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!