Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyik nyelvi előkészítős...

Egyik nyelvi előkészítős suliból a másikba átvennének?

Figyelt kérdés

Most egy német nyelvi előkészítős tagozazra járok Budapesten a Tamási Áron német kéttannyelvű és Nemzetiségi gimibe.

És nekem nem tetszik annyira, az osztálytársakkal sem nagyon jövök ki. Ezért szeretnék váltani sulit. Ezt az évet még talán kibírom, de jövőre már másik suliban szeretném kezdeni az új tanévet, mégpedig a Károlyi Mihály gimiben, azonbelül orosz-spanyol tagozaton, hiszen mindigis szerettem volna oroszul megtanulni. És az lenne a monumentális kérdésem, hogy szerintetek átvennének-e úgy, hogy tizedikes lennék, de én abban a suliban szeretnék nulladikos(9.) lenni?



2015. okt. 30. 16:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem biztos lehet ilyet de arra számíts, hogy ott oroszt nagyon keveset fogsz tanulni mert az alapból spanyol gimnázium és az orosz csak második nyelv.
2015. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém is csinált ilyet. Egyszerűen veszített egy évet és újrakezdte egy másik suliban. Viszont azt feltétlenül érdeklődd meg, hogy ilyen esetben kell-e felvételizned, mert szerintem kell...Legjobb, ha ezt közvetlenül a Károlyiban teszed!
2015. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!