Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két suliban tanulok, egy...

Két suliban tanulok, egy nappalin (kereskedő), és egy levelezős (szociális gondozó és ápoló). Az írásbeli vizsga május 19. és egy napra esik a két sulinak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ofő csak annyit mond hogy ne menjek el az egyikre és majd megírom a pótvizsgán októberben. Vagy szerintetek nem lehet? És ha nem megyek el az egyik irásbelire akkor nem mehetek szóbelizni se se gyakorlatra? Fogalmam sincs melyiket írjam meg előbb, és melyiket halasszam.20/L
2010. márc. 18. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg van rá valamilyen szabályzat, hogy ha az egyik vizsgára egy másik vizsga miatt nem tudsz elmenni, akkor az nem számít elmulasztott vizsgának, csak kell róla igazolás.

De gyakorlatilag úgysem tudnál mit tenni, mint az egyiket kihagyni.

2010. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike!
2010. márc. 18. 14:45
 3/6 anonim válasza:
Szia! Bocsi, hogy én kérdezek tőled, de nem válaszolnak a kérdésemre. Szociális gondozó és ápoló képzésen vért is tanultok venni valamint injekciót adni? Kell azt is ? Köszi
2010. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem nem veszünk vért, és injekciót sem adhatunk be elvileg...:) De a gyakorlaton a kórházban ha megengedik segítséggel megcsinálhatod. injekciót csak válba vagy hasba adhatunk asszem:)
2010. dec. 21. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Köszi
2010. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem hozzád lenne kérdésem, kérésem. Én július elején vizsgázom szociális gondozó és ápoló ként. Neked megvannak már a tételek?

2011. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!