Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munkaügyis tanfolyam befejezése?

Munkaügyis tanfolyam befejezése?

Figyelt kérdés
Ha befejezem, nem tudom elvégezni a munkaügy által indított tanfolyamot, akkor csak a tanfolyam árát kell kifizetni, vagy a bérletek díját, könyvek árát, pótlékjuttatás összegét is?

2015. nov. 2. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent amit addig ingyen kaptál tőlük. De ők a pontos megmondhatói. Viszont ha munkát találtál és azért fejezed be, akkor nem kell fizetni.
2015. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Csak mert hallottam azt, hogy a munkaügyinek nem kell ilyenkor kifizetni, viszont a foglalkoztató cég (ahol tanultál, végezted az oktatást) még ugyan úgy kéri.
2015. nov. 2. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ígyis- úgyis ki kell fizetni az egészet. Én a helyedben nem hagynám abba, nem véletlenül jelentkeztél rá anno. Állítólag viszont lehet részletben fizetni.



Jah bocsi,most láttam, hogy ez egy tavalyi kérdés. Bocsi. Írd meg hogy mi lett, segítve ezzel másoknak is!

2016. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!