Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanév közben megváltoztathatom...

Tanév közben megváltoztathatom a fakultációt?

Figyelt kérdés
Idén vagyok 11-es és meg szeretném változtatni a sávomat. Kell félévig várnom és osztályozó vizsgáznom belőle, vagy átvehetnek, ha a másik sávon tanult eddigi anyagokból dogát írok/lefelelek? És milyen indokot írjak, hogy elfogadható legyen?
2015. nov. 5. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazgatónak kell egy kérvényt írni. Hogy milyen indokot írj? Az igazat. De kérdezz erről többet az ofődnél. Ő tuti tud valamit :)
2015. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az igaz az, hogy haszontalannak tartom a továbbtanuláshoz, de a másikat se tartom olyan hasznosnak hozzá, csak kevesebbet kell rá tanulni. arra vagyok igazán kíváncsi, hogy most novemberben megváltoztathatják (ha egyáltalán elfogadják), vagy várnom kell félévig?
2015. nov. 5. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam aki kérvényezte,mert ugyanígy volt mint te.

De őszintén megmondom, hogy fogalmam sincs. Lehet hogy még ebben a hónapban kezdheted az új faktot.

De tényleg..az ofőd vagy az igazgató fogja tudni megmondani. :D

2015. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mért nem mentél olyanra, amk hasznos lenne? Vagy hagyd a fenébe az egészet.

Valójában csak a lustaság beszél belőled...

2015. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma adtam be a kérelmet :D

3# nem hinném, hogy az osztályfőnök tudná, amúgy se érdekelné annyira, az igazgatóhoz meg nem tudok olyan simán bejutni :D csak azt remélem, hogy gyorsan válaszolnak, és valószínűleg engedélyezik.

4# az először választott sávpárom se hasznos az érettségihez (olyanok nem indultak, amelyikekre szerettem volna), nemcsak egyedül az egyik :D viszont történelemre változtatnám, ami a középszintű érettségibe kicsit segítene (és nem kéne annyit önszorgalomból tanulni, hanem újra átismételem órákon). attól még az egyik sávom megmarad, pedig azzal sem tervezek igazán semmit, bár ki tudja :)

lehet hogy a lustaság, de nem szeretnék folyamatosan tanulni rá úgy, hogy másra nincs időm tanulni, és rosszabb jegyeket kapni. inkább tanulok törit, mert tudom, hogy arra biztosan szükségem lesz az érettségihez, ha utána már nem is

2015. nov. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!