Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kistarcsán milyen iskolák vannak?

Kistarcsán milyen iskolák vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk oda költözni, de több negatív véleményt hallottam az ottani általános iskolákról (iskoláról). Pici babánk van, de előbb-utóbb foglalkozni kell az óvoda, iskola gondolatával. Kistarcsai lakosok véleményét várom az ottani óvodákról, iskolákról.
2008. szept. 12. 09:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Kistarcsán van két óvoda. Csak az egyikről tudom, hogy nagyon jó. Szeretik a gyerekeket, és a gyerekek is szeretik az ovit. Rokonom gyereke is oda jár. Van két általános iskola a Szent István, és a Kölcsey. Én a Szent Istvánba jártam, és szerintem nem egy rossz iskola. A tanárok is jók, engem 8.-ban felvettek a Török Ignác Gimibe,ami nem egy rossz iskola. A kölcseyről nem sokat tudok, de azt nem nagyon dicsérik. Egyébként Kistarcsa szép, biztonságos környék.
2010. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod. ugyan már nem aktuális, mert végül Bp-en maradtunk, közel Kistarcsához a XVI. kerületben, de még nem tudhatjuk, hogy valaha egyszer odaköltözünk! :)
2010. ápr. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!