Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi tanulmányok alapsza...

Nemzetközi tanulmányok alapszak után te milyen mesterszakot választanál?

Figyelt kérdés
(igen, tudom, te nem mentél volna erre a szakra, úgyhogy ezt ne írd ide, kérlek.)

2015. nov. 6. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszene a nemzetközi tanulmányok bsc, akkor a nemzetközi tanulmányok msc-n folytatnám.


Ha viszont vmi más irány, akkor a nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakot választanám. Mondjuk ez egy kemény közgázos szak és gondolom kell felvenni plusz tárgyakat, ha nem gazdasági bsc-vel jelentkezel.

2015. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemzetközi tanulmányok mesterszak nem magyarul + fordító és tolmács mesterszak
2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


2.! Nagyon örülök, hogy ezt írtad! Időközben én is a tolmács és fordítóra gondoltam, majd megtalaltam az Andrássy Egyetemet, ahol lehetne németül és majd arra szeretnék gyúrni. Utána pedig ha úgy vagyok vele, akkor a másikat is.

2015. nov. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!