Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a feltetelei hogy esti...

Duffyyd kérdése:

Mik a feltetelei hogy esti tagozaton tanuljak tovabb?

Figyelt kérdés
Vegzos vagyok jovore fogok erettsegizni(5 eves tagozaton vagyok,nyelvi elokeszitos tehat 13.osztalyos vagyok) Atszeretnek menni esti tagozatra amilyen hamar csak lehet tobb okbol is. Sajnos mar reg megkellett volna tennem, de most ugy alakult az eletem h elonyosebb lenne nekem. A lenyeg az h at tudnek e menni estire utolso evemben igy? Levagyok nyelvekbol mar erettsegizve. Mik kellenenek hozza? Atvesznek e igy novemberben illetve fel evkor? A Szent Laszlo Esti tagozatara gondoltam. velemenyek rola akik ott tanultak? Koszonom elore is mindenkinek.!

2015. nov. 9. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!